km filmy

FILMY REKLAMOWE DLA TWOJEJ FIRMY

KM FILMY
KM FILMY

Filmy reklamowe

Film reklamowy to obecnie najpopularniejsza forma do przedstawienia i promowania swojej firmy wśród wszystkich dostępnych formatów reklamowych. Wideo marketing pozwala skutecznie nawiązać więź między Twoją firmą a klientem.

Tworzymy krótkie promocyjne spoty reklamowe, najczęściej na potrzeby Internetu, gdzie przedstawiamy produkt lub usługę. Nieco dłuższe są filmy wizerunkowe, w których przedstawiamy firmę i opowiadamy historię na jej temat.

Filmy produktowe są jedną z podstawowych form prezentacji produktów w Internecie. Nawet doskonały opis i bajeczne zdjęcia nie są w stanie zastąpić nam filmu produktowego. Dobrze wykonany film reklamowy pokaże wszystkie jego zalety w szybki i atrakcyjny sposób.

Oprócz oferty dla firm nagrywamy również teledyski muzyczne i relacje z wydarzeń. Nie ograniczamy się do wymienionych tutaj rodzajów filmów, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i tworzenie nowych oryginalnych produkcji.

51-Film
filmy produktowe
24-Camera
Filmy promocyjne
Filmy wizerunkowe
Filmowanie z powietrza
teledyski
relacje/eventy
FILMY REKLAMOWE

efekty.

Portfolio

BEE Hydro-System

FILM PROMOCYJNY

Toyota

FILM PROMOCYJNY

Toyota

FILM PROMOCYJNY

BBS-NIERDZEWNY

FILM PROMOCYJNY

Marcin Lichtman

TELEDYSK

HANDBALL KRAKÓW

FILM PROMOCYJNY

KM FILMY

JAKOŚĆ.

PRODUKCJI

Dbamy o najwyższą jakość produkowanych przez nas filmów reklamowych,  pracujemy na wysokiej klasy kamerach Sony oraz Fujifilm. Za stabilizację obrazu odpowiadają u nas elektryczne stabilizatory firmy DJI oraz Zhiyun, które pozwalają nagrywać płynne ujęcia nawet przy dużych prędkościach.

Wysokiej jakości dźwięk zapewniają nam mikrofony kierunkowe oraz mikroporty bezprzewodowe. Posiadamy szeroki wachlarz oświetlenia na potrzeby wykonywanych produkcji filmowych, są to softboxy, lampy kierunkowe oraz ledowe panele świetlne. Filmy reklamowe z drona zapewniają nam drony z podpiętą osobną kamerą Go Pro HERO lub standardową kamerą z matrycą 1”.

Dzięki bogatemu zapleczu sprzętowym jesteśmy pewni, że obsłużymy najbardziej wymagających klientów, a finalny efekt będzie satysfakcjonujący. Wszystkie produkowane przez nas filmy reklamowe nagrywane są w jakości 4K.

Nagrajmy Twój film reklamowy!

Zostaw Kontakt Zaproponujemy najlepsze z możliwych, rozwiązań dla Twojego biznesu.
poprawione

Email: km@reklamarketing.pl

NIP: 5882480618

OBSERWUJ NAS:

kontakt

NAPISZ DO NAS

poprawione

Email: km@reklamarketing.pl

NIP: 5882480618

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość.

Skontaktujemy się w ciagu jednego dnia.