SOCIAL MEDIA MARKETING

Facebook Ads

Przeprowadzamy kompleksowe kampanie reklamowe z wykorzystaniem systemu reklamowego Facebook Ads. Współpracę rozpoczynamy od określenia celu kampanii reklamowej oraz opracowania strategii. Kolejnym krokiem jest przygotowanie materiałów reklamowych gdzie,  tworzymy grafiki oraz teksty reklamowe. (copywriting)

Social media to obecnie

Dla jakich branż sprawdzi się kampania reklamowa na facebooku?

Reklama firmy na facebooku z pewnością sprawdzi się w większości biznesów. Reklama na facebooku szczególnie zaowocuje zwrotem z inwestycji w sklepach internetowych oraz firmach usługowych . W KM Digital przed każdym rozpoczęciem współpracy dokonujemy analizy i prognozy efektów jakie możemy osiągnąć. Dzięki przygotowaniu indywidualnego audytu możemy określić jakich efektów może się spodziewać Twoja firma przed rozpoczęciem współpracy. Dokonujemy analizy konkurencji, badamy grupy odbiorców, sprawdzamy stronę klienta, sugerujemy zmiany które mogą mieć wpływ na odbiór i wyniki reklam na facebooku.  Po wstępnym audycie firmy przygotowujemy gotową strategię działania szytą na miarę.

Jakich efektów można się spodziewać po kampanii reklamowej?

Znaczący przyrost osób zainteresowanych produktem lub usługą. Tylko w ostatnim roku pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 3 000 000 miliony złotych przychodu dzięki Facebook ads! W zależności od rodzaju kampanii jakimi są: generowanie sprzedaży, tworzenie i budowanie świadomości marki wśród klientów czy pozyskiwanie lead’ów, niejednokrotnie nasi klienci decydują się na kompleksową obsługę marketingową wykraczającą po za strefę Facebook Ads. KM Digital oprócz prowadzenie kampanii reklamowych na facebooku zajmuje się również produkcją  filmów reklamowych, tworzeniem stron, landing page oraz przeprowadzaniem kampanii w Google Ads.  Jeśli nadal zastanawiasz się czy reklamowanie na Facebooku to doby wybór, odpowiadamy-TAK! Wyniki jakie generujemy dla naszych klientów przekraczają setki tysięcy złotych każdego miesiąca.

Potrzebujesz skutecznej reklamy?

Zostaw Kontakt Zaproponujemy najlepsze z możliwych, rozwiązań dla Twojego biznesu.
poprawione

Email: km@reklamarketing.pl

NIP: 5882480618

OBSERWUJ NAS:

kontakt

NAPISZ DO NAS

poprawione

Email: km@reklamarketing.pl

NIP: 5882480618

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość.

Skontaktujemy się w ciagu jednego dnia.