Strony WWW

Home / Strony WWW
Strony www agencja marketingowa

Strony WWW

Poszukujesz wykonawcy profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy? Jestem do Twojej dyspozycji! Tworzę nowoczesne i estetyczne strony, sklepy internetowe, które są przyjazne dla użytkownika i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Tworzone przeze mnie strony są proste, czytelne i atrakcyjne dla Twoich Klientów.

Strony WWW na każdą kieszeń!

Nie chcesz w tym momencie wydawać kilku tysięcy złotych na wykonanie strony WWW ale zależy Ci żeby była prosta i czytelna?

A może, chciałbyś pójść o krok dalej i wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji i stworzyć od podstaw oryginalną wizytówkę swojego biznesu?

W obu przypadkach jestem w stanie Ci pomóc!

Od podstaw tworzę strony WWW dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Obojętnie na który wariant się zdecydujesz, masz pewność, że stworzona przeze mnie strona będzie szybka, estetyczna i co ważne intuicyjna dla Twoich klientów.

No dobra..

Ile kosztuje strona WWW?

Na cenę wykonanie strony WWW wpływa, stopień trudności jej wykonania uzależniony od projektu, pomysł i oczekiwań klienta, funkcje jakie ma posiadać oraz finalny wygląd. Proces wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku wyboru telewizora czy chociażby samochodu w salonie.

Mimo to, dla mniej skomplikowanych projektów udało mi się oszacować stałą kwotę wykonania strony WWW którą znajdziesz poniżej. Dla bardziej rozbudowanych projektów również znajdziesz widełki cenowe.

Cennik stron www

Klasyczna Strona www

DLA ŚREDNICH FIRM

Na cenę wpływa:

od 1490 PLN /netto

*wyślij zapytanie

Strona www One-Page

IDEALNA DLA MAŁYCH FIRM

980 PLN /netto

1205,40 brutto.

STAŁA CENA!

1 zakładka (strona scroolowana)

Projekt indywidualny/Sklep WWW

INDYVIDUAL/SKLEP INTERNETOWY

OFERTA INDYWIDUALNA

Potrzebujesz sklep internetowego? Strony www z dedykowanym projektem? Napisz do nas, przygotujemy ofertę indywidualną.

od 2198 PLN /netto

*wyślij zapytanie

Portfolio wykonywanych Stron WWW

Strony internetowe - sklepy internetowe

strony www

Strona www dla szkoły językowej

strony www

Strona www dla salonu Beauty

strony www

Strona www dla firmy instalacyjnej

strony www

Sklep Internetowy sprzedający projekty domów

strony www

Sklep budowlany

ZELBET

strony www

Strona www dla firmy usługowej

Wycena strony WWW w kilka godzin

Napisz krótko jaką rolę ma spełniać Twoja strona www

Masz pytania?

Skontaktuj się!
Krystian Matych
pixlr-bg-result (11)

WSPÓŁPRACOWAŁEM Z:

Pytania i odpowiedzi

Tak, dla każdej realizacji podpisywana jest umowa. Przed rozpoczęciem współpracy otrzymasz draft w celu zapoznania się i zgłoszenia ewentualnych uwag.

Tak, wystawiamy faktury VAT 23%.

Po dostarczeniu przez Klienta niezbędnych treści, zdjęć, logo, grafik czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych. Jeśli projekt jest bardziej skomplikowany, czas realizacji wynosi do 30 dni roboczych.

Koszt utrzymania strony www jest po stronie Klienta. Składa się on z opłaty za hosting oraz domenę raz na rok. Kwota zależna jest od wybranego planu hostingowego – dla małych stron 100-200zł. oraz 400-600zł dla większych i skomplikowanych stron www.

Tak, Otrzymujesz wszystkie niezbędne dane do bazy danych oraz panelu wordpress. W cenie wykonania strony jest również 10 minutowy instruktaż wideo jak edytować i wprowadzać nowe treści.

Wszystkie strony są tworzone na systemie WordPress. W przypadku sklepów internetowych jest to Woocomerce.

Nie. Oprócz hostingu i domeny nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Wyceń swoją stronę WWW

Otrzymaj dokładną wycenę strony www, podaj jak najwięcej informacji

Dlaczego warto mieć stronę internetową?​

Posiadanie strony internetowej jest bardzo ważne dla każdej firmy. Dzięki stronie www możesz dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów i zaprezentować im swoje usługi czy produkty. Strona internetowa pozwala także na lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, co zwiększa widoczność Twojej firmy w internecie. Ponadto, strona www jest zawsze dostępna dla potencjalnych klientów, dzięki czemu możesz zaprezentować im swoją ofertę o każdej porze dnia i nocy. Warto więc zainwestować w profesjonalną stronę internetową, która pomoże Ci rozwijać Twoją firmę.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Zrobienie strony internetowej może być stosunkowo drogie lub tańsze w zależności od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest to, jak skomplikowana będzie strona i jakie funkcje będzie mieć. Prosta strona z kilkoma podstronami i podstawowymi elementami takimi jak tekst, zdjęcia i formularz kontaktowy może kosztować kilkaset złotych. Natomiast bardziej rozbudowana strona z wieloma funkcjami i elementami interaktywnymi, takimi jak sklep internetowy czy system rejestracji i logowania, może kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Podsumowując, cena za zrobienie strony internetowej może się wahać w zależności od wielu czynników. Aby uzyskać dokładną wycenę, skontaktuj się z nami za pomocą formularza powyżej lub na https://reklamarketing.pl/kontakt Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom przy założonym budżecie.

poprawione

Email: km@reklamarketing.pl

NIP: 5882480618

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość.

Skontaktujemy się w ciagu jednego dnia.